Menu
#

NOVINKA – Alfa Laval T10

Zvyšujte svou účinnost a udržitelnost pomocí modelu Alfa Laval T10

Nejsme nikdy spokojeni s danými standardy. A pokud jde o energetickou účinnost a udržitelnost, chystáme se opět překonat hranice. Připravte se na všestranný model Alfa Laval T10 – zatím poslední z nové generace deskových výměníků tepla pro průmyslové aplikace.

Oproti svému předchůdci Alfa Laval M10 dosahuje T10 až o 30 % vyšší účinnosti. Díky sníženému riziku zanášení poskytuje také vyšší tepelný výkon, a to po delší dobu.

K minimalizaci celkových nákladů na vlastnictví T10 přispívají i úspory energie, nižší požadavky na údržbu a menší půdorysné rozměry. Jedná se o výměník tepla, který je navržen tak, aby podporoval udržitelnost – bez ohledu na způsob použití.

Konstrukční prvky, které překonávají hranice

Tajemství vysoké účinnosti modelu T10 spočívá v nové revoluční koncepci desek, která již nevyžaduje kompromisy mezi účinností a tlakovou ztrátou. Na základě inovativních konstrukčních prvků z dílny Alfa Laval umožňuje tato nová asymetrická deska plně optimalizovat výkon výměníku tepla.

Podívejte se na naše nová videa, v nichž odborníci společnosti Alfa Laval vysvětlují vědecké principy, které stojí za těmito jedinečnými konstrukčními prvky.