Společnost ALFA - OMEGA technology s.r.o. je certifikovaným servisním partnerem společnosti Alfa Laval pro Českou republiku.

V rámci spolupráce se společností Alfa Laval provádí pracovníci ALFA - OMEGA technology opravy a servisní práce ve stávajících výměníkových stanicích tepla (pravidelný servis technologického zařízení, havarijní servis zařízení).
Mimo teplárenství společnost ALFA-OMEGA technology spolupracuje se společnostmi ENVI-pur a VODA CZ v oblasti řízení technologií provozu středně velkých městských a obecních ČOV, čerpacích stanic a vodojemů.

Se společností SERAK-TECH s.r.o. spolupracujeme v oblasti dodávky MaR a řízení VZT jednotek pro větší průmyslové aplikace.

Dále spolupracujeme se společnostmi SKANSKA a PORR. Pro tyto společnosti provádíme výstavbu veřejného osvětlení u velkých silničních staveb vrámci Prahy (např. Lanový Most na Jižní spojce, most Chuchle), při opravách komunikací (např. ulice Michelská, Vyskočilova, Bělehradská) i revitalizacích parků (Ortenovo náměstí, zámecký park Lány).